Firmanız web sitesi ile dijitalleşsin.

Web sitesi tasarımında sınırları zoruyor, estetikle güçlü kod yapımızı birleştiriyoruz. İnternetin gücünü kullanarak işinizi çevrimiçi arenada yükseltin.

Doğru web sayfaları ile müşterileri kitlenizi arttırın. Hayal gücünüzü gerçeğe dönüştürmek için buradayız.

Fiyat Teklifi Alın 0850 480 55 50
Web tasarım

Neden web sitesi yaptırmalısınız?

Web sitesi tasarımı yaptırarak firmanızın ürün veya hizmetlerini tüm Türkiye’ye hatta tüm dünya ülkelerine pazarlamanız mümkün olmaktadır. Web sayfanızın olması günümüz teknolojisine ayak uyduran bir firma olmanızın yanı sıra firmanızın prestijini doğrudan etkileyen bir faktördür.

Web sitesi, firmanızın ürünlerini veya hizmetlerini en hızlı şekilde ve en düşük maliyetle tanıtmanıza olanak tanır. Firmanız hakkında yapılan yorumlar firmanızın güvenirliliğini arttırarak müşterileriniz firmanızı arama motorlarında aradıklarında iyi bir izlenim bırakır ve firmanıza güven duymalarını sağlar.

Ürünleriniz veya hizmetleriniz için çeşitli kampanyalar yaparak bunların duyurusunu yapabileceğiniz en hızlı yöntem yine bir web sitesidir. Broşür, el ilanı gibi araçlara göre daha hızlı ve daha uygun fiyata kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Yeni eklenen ürünlerinizi ekleyebildiğiniz gibi yeni referanslarınızı da ekleyebilir böylelikle firmanızın web sitesini sürekli güncel tutabilirsiniz.

Web tasarım süreci nasıl işlemektedir?

Web sitesi yaptırırken hangi aşamalarda neler yapılır, sizlerden istemiş olduğumuz materyaller nelerdir, ne kadar süre içerisinde web sitesini teslim alabilirsiniz gibi aklınıza takılan soruları bu aşamada sizlere açıklamaya çalışacağız.

Web Tasarım Rakip Analizi

Web siteniz için rakip analizi yapılır

Bizler ile iletişim kurup çalışmak istediğinizde ilk yapacağımız iş sektörünüzde yer alan web sitelerini incelemek olacaktır. Sektörünüzde yer alan rakiplerinizi inceleyerek, eksiklerini ortaya çıkararak ve sizin rakiplerinizden daha güçlü olduğunuz yanlarınızı ön plana çıkararak işleme başlarız.

Böylelikle rakiplerinizden bir adım daha önde olarak dijital ortamda var olursunuz. Müşterileriniz seçim yapmak zorunda kaldıklarında sizin güçlü yanlarınızı gördüklerinde tercihini sizden yana kullanacaktır.

Web sitenizin resim ve yazıları alınır

Web sitenizin tasarım aşamasına geçilmeden önce sitenizde yer alacak görselleri ve yazıları hazır etmeniz gerekir. Tasarım aşamasında bu bilgiler kullanılarak web sayfanızın demo sürecine geçilir.

Web sitenizin tasarımına geçmeden önce bizlere gönderdiğiniz resimlerin boyutları tekrardan düzenlenir. Yazılar tekrardan gözden geçirilir ve arama motorlarında üst konumları hedeflemek için küçük dokunuşlar yapılarak yazılarınız daha benzersiz hale getirilir.

Web Tasarım
Web Tasarım

Web tasarım işlemine geçilir

Web sitesi tasarım işlemine geçildiğinde müşterilerinizin ürünlerinize veya hizmetlerinize bir kaç tıklama ile ulaşabilmesi çok önemlidir. Çok fazla karışık olmayan, sade ve şık tasarımlar her zaman tercih edilmelidir.

Web tasarım işlemleri yapılırken aynı zamanda müşterinin sizlere hızlı ulaşabilmesi için telefon ve whatsapp hattınız tüm sayfalara eklenir.

Arama motorları için küçük düzenlemeler yapılır

Web tasarım süreci bittiğinde seo için küçük düzenlemeler yapılır. Önemli olduğunu düşündüğünüz kelimeler sayfalarınıza eklenerek web sayfanızdaki yazılarınızın düzenlemesi sağlanır.

Ayrıca google business kaydınız yapılarak, web sitesi üzerinden müşterileriniz google yorumları yapabilir ve firmanızın güvenilirliğini arttırır.

Web Tasarım

Web tasarım fiyatları nedir?

Web sitesi fiyatları çalıştığınız ajanslara göre farklı olmak ile birlikte web tasarım sektörüne yeni girmiş öğrenci veya freelance bu işi yapan kişilere göre de değişebilmektedir.

Firmanızın kurumsal yapısını dijital ortama taşımak için ilk adımı attığınız bu süre zarfında firmanızı doğru şekilde yansıtacak web sitesi için ortalama bir bütçe ayırmanızda fayda var. Çünkü yaptıracağınız proje ileri yıllarda sizlere sorun çıkarmamalı. Aynı zamanda web tasarım ajansına ulaşmak istediğinizde sizlere yanıt verebilmeli ve karşılaştığınız sorunu çözebilecek bir creative bir ajans olmalı. Freelancer olarak web tasarım sektöründe yer alan kişilerde en büyük sorunlardan bir tanesi bu olmaktadır. Uygun fiyatlı web sitesi vaadiyle müşteriler bulup, daha sonrasında müşterinin çeşitli sorunlarını (web sitesinin kapanması, maillerin gitmemesi, bozuk sayfalar gibi..) çözüme kavuşturmamaktadırlar.

Bir ajans ile çalışmak isterseniz ortalama web sitesi fiyatları 1x.xxx gibi bir rakam ile başlayacağını ve projenizin herhangi bir sorun yaşamadan teslim alabileceğinizi düşünebilirsiniz.

Web tasarım ajansınızı seçerken daha önce yaptıkları projelerden örnekler görmek istediğinizi, bu web sitelerinin tasarımını başka projelerde kullanıp kullanmadıklarını mutlaka sormalısınız. Eğer sizlere daha önceden hazırlamış olduğu bir template sunuyorlarsa bunların yapım sürecinin daha kısa ve google da sizln templatenize sahip yüzlerce firma olabileceğini unutmamalısınız. Bu hazır template ile yola çıkıyorlarsa web sitesi maliyetleri 5.000 TL – 8.000 TL gibi fiyatlara düşebileceğini ancak kaliteli bir web sitesinden uzak olacağını bilmelisiniz.

ANASAYFA DESTEK TELEFON TEKLİF AL WHATSAPP