Web Tasarım

web-tasarim-nedirRenk Teknoloji web sayfanızın tasarımını her zaman gelişen teknolojiye göre kodlama ve tasarım tekniklerini kullanarak yapmaktadır.
Standart paket dışındaki tüm paketlerde tasarımlar müşteriye özel olarak yapılmaktadır. Kullandığınız web sitesinin tasarımı başka bir sitede kullanılmaz. Ayrıca yapılan tüm tasarım çalışmalarından sonra web siteniz google, yahoo, yandex, bing gibi arama motorlarına kayıt edilir. Bu kayıt web sitenizin hızlı bir şekilde index almasını sağlar ve daha hızlı arama motorlarında yer alırsınız.

Web Tasarım Paketlerinin Genel Özellikleri

  1. Web sitesi yaptıracak tüm müşterilerimiz ile en az 1 yıllık sözleşme yapılmaktadır. Bu sözleşme ile hem müşteri hemde Renk Teknoloji haklarını bilir ve korur.
  2. Web tasarım sözleşmesinde de belirlendiği gibi aylık güvenlik, bakım ve güncelleme adı altında belirli bir ücret alınmaktadır. Bu ücretlendirme site başına yapılmakta olup ücreti 50 TL’dir. Bu paket ile web sitenizde belirli yazı ve resimlerde değişiklikler yaptırabilir, sitenizin alt yapısını güncel tutabilir ve hacklenme olasılığına karşı yedekleme hizmeti alabilirsiniz.
  3. Web sayfanızın alt yapısı google ve diğer arama motorlarının tercih ettiği şekilde kodlanır. Site içi SEO ile google’da daha üst sıralara kolayca çıkabilirsiniz.
  4. Standart paket dışındaki tüm web siteleri dmoz (The Open Directory Project)’da en uygun kategori bulunup site ekleme talebi gönderilir. Dmoz google’nin de desteklediği bir açık dizin projesidir.

Daha Ucuza Web Sitesi Yapanlar var?

ucuz-web-sitesiİnternet üzerinde çeşitli firmalar tarafından dağıtılmakta olan ücretsiz şablonların üzerinde bazı düzenlemeler yaparak 1 saat içerisinde size teslim edilen tasarımlar, tamamen kopya ve arama motorları tarafından hoş karşılanmayan web siteleridir.

Bir çok web tasarımcı kimliği ile web sitesi hazırlayan insanlar, bu yöntemleri kullanarak tasarım adı altında, düzenleyici olarak iş yapmaktadırlar.

Renk Teknoloji ilk olarak müşterisinden yapılması gereken bilgileri detaylı bir şekilde alarak, ekip birliğiyle bunu kağıda döker. Kağıt üzerinde tasarımın iskeletini oluşturur ve iş dağılımı ile bilgisayar ortamında hazırlamaya başlar. Biz ekip olarak sizin web sitenizi tüm arama motorlarına ve tarayıcılara uygun olarak başından sonuna kadar özgün bir şekilde kodlar, tasarlar ve işleriz.

Statik Web Sitesi

Statik web sayfaları adından da anlaşılacağı üzerine sabit sayfalardan oluşan web sitesidir. Google bu tür siteleri çok sever ancak bu web sitelerinde değişiklik yapabilmeniz için bir webmaster’a ihtiyacınız vardır.
Çünkü bu web sitelerinde değişiklikler ftp yardımı ile yapılmaktadır ve webmaster arkadaşın bilgisi yeterli değilse siteyi bozma olasılığı da yüksektir. Renk Teknoloji yapmış olduğu statik web sayfalarında değişiklik, yedekleme, hack saldırılarına karşı güvenlik önlemlerini sizlere sözleşmede belirterek yardımcı olmaktadır. Sözleşmede konusu geçen güvenlik ve güncelleme maddesi müşterinin istemiş olduğu değişikliğe ve rakip sitelerin saldırı olasılığına göre değişmektedir.

statik-web-tasarim

Dinamik Web Sitesi

Dinamik web sayfaları, tamamen müşterinin yönetebildiği sayfalardır. İçeriğini, resimlerini istediği şekilde değiştirebilir, silebilir. Sitede güncel olarak bilgi akışı olacaksa bu web sitesi modeli çok daha uygundur.(Örneğin; haber sitesi, portal sitesi, blog sitesi gibi.) Dinamik web sitelerinde herhangi bir webmaster’a ihtiyaç yoktur. Buradaki bilgileri ve düzenlemeyi kendiniz yaparsınız. Ancak yine Renk Teknoloji sözleşmesinde güvenlik ve güncelleme maddesi bu sitelerde de geçerlidir. Çünkü sitenizin yedeği düzenli olarak alınır ve herhangi bir saldırıya karşı güvenlik önlemleri yapılır.

dinamik-web

Bize Ulaşın

(0212) 624 34 84

renkteknoloji@gmail.com / İletişim Bilgileri

Canlı Destek

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Güncel Kampanya

899 TL'den başlayan fiyatlar

Hazır web sitesi şablonlarımız ile dilerseniz 899 TL den web sitesine sahip olabilirsiniz. Bizler ile iletişim kurarak bu kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Biz

Bizleri sosyal medyada takip edin

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Abone Ol

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

Güncel bilgi ve kampanyalardan haberiniz olsun