Web Sitesi Fiyatları

Eğer bir web sitesi yaptırmayı düşünüyorsanız eminim aklınıza ilk gelen şey web sitesi fiyatları olacaktır. Bir web sitesi yaptırırsam bana kaça patlar, çok mu fazla bütçe ayırmam gerekir yada neden bazıları çok ucuza web sitesi yapıyor diye düşünüyor olabilirsiniz. Sizlerin bu sorularına kısaca cevap vermeye çalışalım.

Web sitesi fiyatları ne kadardır.

Aslında bu sorunun cevabı sizin ne istediğiniz ile alakalıdır. Nasıl bir web sitesi istiyorsunuz? Sorusuna verecek olduğunuz yanıt sizin aynı zamanda verecek olduğunuz ücreti belirleyecektir. Örneğin kurumsal bir arayüze sahip profesyonel grafikler ile desteklenen bir web sitesinin maliyeti ile hazır şablonların yada çok fazla önemli değil telefonum adresim olsun yeter dediğiniz bir web sitesinin fiyatları asla aynı olmayacaktır.

Ürünlerinizin listelenmesi, grafiklerin yapılması, kodlamaların web sitenizin anahtar kelimeleri doğrultusunda yapılması yada bir admin paneli istemeniz web sitesinin fiyatlarının şekillenmesine neden olur. Böyle istekleriniz arttıkça web tasarım şirketleri bu doğrultularda fiyatlarınızı yükseltmektedir. Web sitesinin bu sebep ile belirli bir standart fiyatı yoktur.

Web sitesi fiyatlarında firmalar kendi fiyatlarını belirledikleri gibi çok daha uygun fiyata web sitesi yapanları görmekteyiz. Ancak bu yapılan web sitelerin çoğu Google ve diğer arama motorlarına uygun olmadığı saptanmıştır. Web sitesi içerisinde kullanılan kodlamalar günümüz teknolojisinden uzak kalmış ve eski tip (1990’lı yıllar) kodlamalardır. Örnek vermek gerekirse kodlama ve tablolamada kullandığımız div yerine table yada jquery yerine flash gibi kodlamalar yapılarak web sitenizin yavaş açılmasına ve bazı tarayıcılar tarafından desteklenmediği için hiç açılmamasına neden olabilir. Teknolojiden uzak kalan şahıs yada şirketler aradaki açığı kapatabilmek adına 200 TL gibi rakamlardan web sitesi yapabilmekte yada hazır şablon dediğimiz bir şablonu değiştirerek size web sitesi yaptım diye sunum yapabilir.

Lütfen dikkat.. Eğer ciddi bir proje istiyorsanız mutlaka ciddi bir yatırım yapmalısınız. Sizin bütçeniz dahilinde web tasarımı yapan Renk Teknoloji size uygun fiyatlar ile web sitesi tasarlamaktadır. Yaptığımız tüm işler Google ve diğer arama motorlarına uyumlu olup sizin anahtar kelimelerinizde ilk sayfaya gelebilmeniz için uygun şekilde kodlanmaktadır. Emek sömürüsü olan ve aynı zamanda sizin de zararınıza olan çok ucuz web sitelerinden kaçınmanızda yarar var. Bizler 499 TL den başlayan fiyatlar ile sizlere uygun bir bütçe ile web sitesi yapmaya hazırız ancak daha büyük projeleriniz var bunlar zaman ve bütçe gerektirdiğinden fiyatlarımız ve projeyi teslim etme süremiz değişmektedir.

Yorumlarınız Önemlidir