Kurumsal

hakkimizda
Renk Teknoloji Web Tasarım Hizmetleri 2002 yılında merak ve hevesle başlayan bir kuruluştur. İnternetin daha yaygın olmadığı zamanlarda adsl hizmetlerinin evlere ulaşmadığı ve 56k ile bağlantıların olduğu dönemlerde forum, irc gibi alanlara merak salarak başladık.

Forum kurulumunu öğrendikten sonra her zaman üzerine bir tık daha ekleyerek ilerledik ve daha da heveslendik. Şu an ulaştığımız bilgi seviyesine tam manasıyla merdivenleri tek tek çıkarak ulaştık ve hedeflerimizi teker teker yükselttik. Bir çok hedefe tek seferde ulaşmadık hepsine ulaşmamız zamanla oldu. Bilgi birikimimiz ve tecrübelerimiz oldukça iyi seviyelere geldi ve bir süre sonra müşterilerimize yardımcı olmaya başladık.

Müşterilerimize hayaller satmadık ancak hayallerindeki web sitelerini öğrenip onlara yakın veya tamamen hayallerindekine benzeyen web siteleri tasarladık. Tabi bunlar için hakkımız olacak şekilde ücretlerde talep ettik ancak dürüstlüğümüzden ve sözlerimizden asla taviz vermedik. Verdiğimiz sözü bir sözleşme bildik ve müşterilerimize yardımcı olmaya çalıştık. 2015 yılına kadar internetin arama motorlarında bir çok değişiklik olduğu gibi web sitelerimizin tasarımlarında da bir çok değişiklik yaptık ve arama motorlarına uyumlu olacak şekilde tasarladık.

Müşterilerimizin arama motorlarında iyi konumda olması için alt yapımızı, kod yapımızı sürekli geliştiriyoruz ve bu konuda oldukça iddaalıyız.

Misyonumuz büyümek isteyen şirketlerin ilerleyen teknolojinin gerisinde kalmadan, bütçelerine uygun şekilde web siteleri yaparak firmaların daha fazla kazanç elde etmesine yardımcı olmaktır. Müşterilerimiz web sitesi için kendi bütçesini kendisi ayırır ve bize ne kadar bütçe ile web sitesi istediğini bildirerek bir web sayfasına sahip olabilir. Ayrıca web sitesinin yanında sunduğumuz diğer hizmetlerimiz olan SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) danışmanlığı, AdWords yönetimi, Grafik Tasarımı, Sosyal Medya danışmanlığı gibi hizmetlerimizden faydalanıp şirketlerinin internet üzerindeki yerini yükseltebilir yada ürünlerini / hizmetlerini daha kolay pazarlama olanağına sahip olabilirler.

Vizyonumuz gelişmek isteyen şirketlerin internet teknolojisinin de yardımıyla gelişmesine, müşteri potansiyelini arttırmasına yardımcı olmak ve RenkTeknoloji müşteri portföyünü her geçen gün arttırarak, doğru adımlar ve yenilikler ile müşterilerinin tüm internet ihtiyaçlarına çözüm üretmektir.

Değerli müşterilerimiz yada web sitesi sahip olmak isteyen tüm dostlarımız, web sitenizi yaptırmadan önce mutlaka bilmeniz gereken bazı şeyler söz konusu işte bilmenize yararlı olacağını düşündüğümüz şeyler..

1- Öncelikle bir web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz, elinizde hizmetleriniz yada ürünleriniz hakkında mutlaka ilgili yazı ve resimlerinizi hazır etmelisiniz. Bu dökümanları bir klosor içerisinde bulundurarak tasarım yaptıracağınız zaman göndermeniz gerekecektir.

2- Nasıl bir web sayfası istediğinizi bize bildirmeden önce elinizdeki bütçenizi bize bildirirseniz istediğiniz web sitesi için bu bütçenin yeterli olup olmayacağını size söyleyebiliriz.

3- Web sitenizin tasarımından önce hangi amaç ile yapacağınıza karar vermelisiniz. Bir firmanın hizmetlerini tanıtan bir site mi yoksa bir ürün satışı yapılan e-ticaret sistemimi olacağına karar vermelisiniz.

4- Biliyorsunuz ki tasarım bir aşamadır. Ne kadar bize süre tanırsanız web sitenizin tasarımı o kadar kaliteli durur. Buradaki süre 2 ay kadar gibi bir süre değildir 10 gün 15 gün gibi bir süredir.

5- SEO çalışması yaptıracaksanız biliyorsunuz seo uzun süreli ve düzenli bir çalışma gerekmektedir. Ayrıca SEO işlemi için en az 6 aylık bir plan yapılır ve minimum aylık 350 TL gibi bir ücret ile çalışmaya başlanır. Sonrası sizin üst konumlara çıkmak istediğiniz kelimelerin zorluk dereceleri, web sitenizin seo alt yapısına uygunluğu ile alakalıdır. Yani haber kelimesinde ilk sayfada çıkmak için 350TL aylık vereceğinizi düşünmemelisiniz, kelime ne kadar zor olursa aylık bütçe o derece yüksek olacaktır.

6- AdWords reklam ücreti olarak ilk ay reklam optimizasyonu için 300TL alınır ve eğer istenirse tüm reklamlar kontrol altında tutularak reklamlarınızın en verimli şekilde google da çıkması sağlanır. Bunun içinde aylık komisyon oranımız %20’dir.

Bize Ulaşın

(0212) 624 34 84

renkteknoloji@gmail.com / İletişim Bilgileri

Canlı Destek

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Güncel Kampanya

899 TL'den başlayan fiyatlar

Hazır web sitesi şablonlarımız ile dilerseniz 899 TL den web sitesine sahip olabilirsiniz. Bizler ile iletişim kurarak bu kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Biz

Bizleri sosyal medyada takip edin

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Abone Ol

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

Güncel bilgi ve kampanyalardan haberiniz olsun