wordpress beyaz sayfa sorunu etiketine ait konular

WordPress Beyaz Sayfa Sorunu

Bu sorunun birden fazla sebebi olabiliyor ve genellikle problem tam olarak tespit edilemiyor. Bu sebeple aşağıdaki çözümlerden öncelikle sizin…

Bu sorunun birden fazla sebebi olabiliyor ve genellikle problem tam olarak tespit edilemiyor. Bu sebeple aşağıdaki çözümlerden öncelikle sizin sorununuzu oluşturan hangisi olduğunu tahmin ediyorsanız önce onu deneyiniz.

Çözüm 1 : Son sürümü webten yükleyin ve wp-admin klasörünün içindekilerini web sitenizin wp-admin klasörünün içindekileri ile değiştirin.

Çözüm 2 : Notepad ++ programını yükleyin ve wp-config.php dosyasını bu program ile açın. Programın menüsünden “Kodlama” ya tıklayın açılan menüden “UTF-8 (BOM’suz) olarak Kodla” yı seçin. Kaydedin ve üzerine yazın.

Çözüm 3 : Temanızı webten tekrar yükleyin. FTP den tema dosyalarınızı tekrar yükleyin. (Bizim yaşadığımız benzer problem bu şekilde çözülmüştü.)

Çözüm 4 : WP eski bir versiyonunu yükleyin. Problem eski eklentilerinizin yeni versiyonla uyuşmazlığı olabilmektedir .

Çözüm 5 : Plugins (Plugins) klasörüne girin ve şüphelendiğiniz eklentinin klasör ismini değiştirin örneğin “changelogin” olan eklenti klasör ismini “changelogin1” yapın….

Bize Ulaşın

(0212) 624 34 84

renkteknoloji@gmail.com / İletişim Bilgileri

Canlı Destek

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Güncel Kampanya

899 TL'den başlayan fiyatlar

Hazır web sitesi şablonlarımız ile dilerseniz 899 TL den web sitesine sahip olabilirsiniz. Bizler ile iletişim kurarak bu kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Biz

Bizleri sosyal medyada takip edin

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Abone Ol

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

Güncel bilgi ve kampanyalardan haberiniz olsun