web tasarım firması etiketine ait konular

Web Sitesi Tasarımı

Web sitesi tasarım firması seçmeden önce bilmeniz gereken ilk…

Web sitesi tasarım firması seçmeden önce bilmeniz gereken ilk şey web sitesi tasarım fiyatları mıdır, yoksa yapılan web sitesinin veya alınan hizmetin ne derecede kaliteli olacağı mıdır?

Web sitesi, artık günümüz teknolojisinde en çok kullanılan ve bir firmanın açılışından bu yana olmazsa olmazlarından bir tanesi haline gelmiştir. Bunlardan birkaç neden sıralamaya kalkarsak firmaların 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete‘de yayınlanan her firmanın web sitesi olması şartı yada bir firmanın kurumsal imajını destekleyen bir unsur olarak görülmektedir.

Aynı zamanda bir web sayfası firmanın ürünlerini veya hizmetlerini tüm dünyaya pazarlamasına olanak tanıyan mükemmel bir tanıdım şekillerinden bir tanesidir.

Yaptığınız işi yada hizmeti bulunduğunuz bölgede tanıtmanızı sağladığınız gibi çevre illerde hatta başka ülkelerde de tanıtıp satışını yapabilmektesiniz. Örnek vermek gerekirse müşterilerimizin bir…

Sefaköy Web Tasarım

Günümüzde teknoloji çok hızlı şekilde ilerlemesi ile insanların ihtiyaçları da teknolojinin yardımı ile satın alması daha da kolaylaştı. Eskiden…

Günümüzde teknoloji çok hızlı şekilde ilerlemesi ile insanların ihtiyaçları da teknolojinin yardımı ile satın alması daha da kolaylaştı. Eskiden bir web sitesi için on binlerce Türk Lirasına yaptırabilirken artık bu binli fiyatlara kadar indi. Hatta bin TL’nin altındaki fiyatlara bile site yaptırabiliyorsunuz.

Ancak yine de size tavsiyemiz gerçekten iyi bir site istiyorsanız, arama motorlarında çok daha yukarıda görünmek istiyorsanız bu iş için ciddi bir para yatırmanızı öneririz. Sefaköy web tasarım olarak bizler sizin belirlediğiniz bütçe dahilinde çalışmalar yapabiliriz. Ancak bütçenizi ne kadar iyi ayarlarsanız sefaköy web tasarım olarak bizler o derece web sitenizi kaliteli ve güzel bir web sitesi yapabiliriz.

Web sitesi yapabilen kişiler günümüzde artmış olsada tam anlamıyla web tasarımı kavramış olamamaktadırlar. Web tasarım aslına bakarsanız tek başına yeterli değildir. Tasarım, seo alt yapısı, grafik dizaynı tam bir…