dmoz site ekleme etiketine ait konular

Dmoz’da Editör Olmak

Öncelikle merhaba,
Bildiğiniz gibi dmoz açık dizin projesi google ve…

Öncelikle merhaba,
Bildiğiniz gibi dmoz açık dizin projesi google ve diğer arama motorları tarafından sevinen ve sayılan önemli bir dizindir. Dmoz’a eklenen web siteleri kaliteli içeriğe sahip sitelerdir. Kaliteli içerik (özgün yazı, resim gibi..), görünüş bakımından göze hoş gelen ve kullanıcı açısından da karışık olmayan tüm sitelerin bu dizinde yer alması hem google açısından hemde prestij bakımından önemi vardır.

Dmoz’a web sitesi nasıl eklenir?

  1. Ekleyeceğiniz web sitesi kesinlikle özgün içeriğe sahip olmalıdır. Siteniz kopya içerikler ile doluysa bu dizine eklenmeniz çok düşük olasılıktır.
  2. Sitenizin tasarımı göze hoş gelen, hızlı açılan, kullanıcının kafasını karıştırmayan, reklam ile dolmayan ve web site kriterlerine (legal siteler) uyan bir site olmalıdır.
  3. Web sitenizi gönderirken doğru kategoriye gönderdiğinizden mutlaka emin olmalısınız. Doğru kategoriye gönderilmemesi web sitenizin inceleme işlemlerinin uzamasına yada…

Bize Ulaşın

(0212) 624 34 84

renkteknoloji@gmail.com / İletişim Bilgileri

Canlı Destek

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Güncel Kampanya

899 TL'den başlayan fiyatlar

Hazır web sitesi şablonlarımız ile dilerseniz 899 TL den web sitesine sahip olabilirsiniz. Bizler ile iletişim kurarak bu kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Biz

Bizleri sosyal medyada takip edin

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Abone Ol

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

Güncel bilgi ve kampanyalardan haberiniz olsun