301 etiketine ait konular

301 Yönlendirmesi [ SEO Uyumlu ]

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır başka projelerde de yer aldığımız için sayfamızın…

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır başka projelerde de yer aldığımız için sayfamızın blog kısmını pek güncel tutamadık ancak artık vakit buldukça bloğumuzu daha güncel tutacağız. Her neyse konumuza dönelim ve sizlere 301 yönlendirmesi nasıl yapılır anlatalım.

Arkadaşlar eski bir web sayfanız var ancak eski web sayfanızı yeni açmış olduğunuz web sitesine yada bazı konularını yeni web sitenize yönlendirmek istiyorsunuz. Daha önce bir çok 301 yönlendirmesine rastlamışsınızdır ancak burada anlattığım hem daha kolay olacak hem de seo için yeterince doğru bir yönlendirme yapmış olacağız.

Eğer belirli sayfaları veya açmış olduğunuz tüm yazılarınızı tek tek yönlendirme yapmak isterseniz aşağıdaki kod size göredir.

Yukarıdaki kod da ister kategorilerinizi, ister yazılarınızı, ister etiketlerinizi artık dilediğiniz url adreslerinizi yeni sitenizin url adreslerine tek tek yönlendirebilirsiniz.

He ama derseniz ki o kadar vaktim…

Bize Ulaşın

(0212) 624 34 84

renkteknoloji@gmail.com / İletişim Bilgileri

Canlı Destek

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Güncel Kampanya

899 TL'den başlayan fiyatlar

Hazır web sitesi şablonlarımız ile dilerseniz 899 TL den web sitesine sahip olabilirsiniz. Bizler ile iletişim kurarak bu kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Biz

Bizleri sosyal medyada takip edin

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Abone Ol

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

Güncel bilgi ve kampanyalardan haberiniz olsun