Carlos Juan Finlay için Google Doodle Süprizi

Carlos Juan Finlay doodle

Carlos Juan Finlay doodle

Carlos Juan Finlay için google bir süpriz yaptı ve 180. doğum günü anısına bir doodle hazırladı. Peki Carlos Juan Finlay kimdir? 3 Aralık 1833’de doğup 20 Ağustos 1915 yılında vefat eden Küba’lı bir doktordur. Carlos Juan Finlay Sarıhumma hastalığını testler sonucu bulan ancak 20 yıl boyunca testleri görmezden gelinmiş ve 20 yıl sonunda yaptığı testler bilim dünyası tarafından kabul edilmiş ve Sivrisineklerden insanlara bulaşan bu hastalığı bulan kişi olarak tarihin tozlu sayfalarına ismini yazdırmıştır. Google’da bu özel gününde Dr.Carlos Juan Finlay için bir doodle hazırlayıp bugün google logosu yerine bu doodle u kullanmıştır. İnsanlık adına büyük bir yarar sağladığı için bizlerde Carlos Juan Finlay’e teşekkür ederiz..

Etiketler:

Yazar Hakkında

2006 yılından bu yana web tasarım ile uğraşıyorum. HTML 5, CSS3, Bootstrap, Wordpress, Php, SEO, SEM, AdWords, Photoshop, After Effect vs gibi yazılım ve tasarımlar ile ilgilenmekteyim. Çeşitli seminer ve kurslardan sertifikalarım mevcut ve her zaman bilim ve teknolojiyi takip etmekteyim.

Yorumlarınız Önemlidir

Bize Ulaşın

(0212) 624 34 84

renkteknoloji@gmail.com / İletişim Bilgileri

Canlı Destek

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Güncel Kampanya

899 TL'den başlayan fiyatlar

Hazır web sitesi şablonlarımız ile dilerseniz 899 TL den web sitesine sahip olabilirsiniz. Bizler ile iletişim kurarak bu kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Biz

Bizleri sosyal medyada takip edin

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Abone Ol

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

Güncel bilgi ve kampanyalardan haberiniz olsun