Bilgisayar Bakım

Bilgisayar Bakım Onarım

Bilgisayar Teknik Servis

Renk Teknoloji şirketinizin bünyesinde yer alan tüm bilgisayar bakım ve onarım çalışmalarını profesyonel şekilde çözmektedir. Şirketinizin tüm bilgisayarlarına sözleşmeli olarak aylık bakımlarını yapmaktayız. Tamiri yapılacak bir durum varsa hizmeti yerinizde, eğer çok daha ciddi bir problem oluşmuşsa bilgisayarı alıp inceleme için teknik servisimize götürmekteyiz. Teknik incelemenin ardından bilgisayarın durumu hakkında size bilgi vererek en kısa süre içerisinde sorunu çözüp teslim etmekteyiz.

Format Atmak

Şirketinizin bilgisayarlarına yerinizde format atıp tüm driverlarınızı kurup gün içerisinde teslim etmekteyiz. Teslim süremiz yoğunluğumuza göre maximum 2 güne çıkabilmektedir. Eğer bilgisayarınız yavaşsa veya internet’e girerken çok sık sorun yaşıyorsanız bilgisayarınıza trojan yada virüs girmiş olabilir. Bundan kurtulmanın en iyi ve garantili yolu bilgisayarınıza format atmaktır. Bilgisayarınızın gereksinimlerine göre Windows 7 yada Windows 8 siz hangisini arzu ederseniz o işletim sistemi kurulur ve teslim edilir.

Bize Ulaşın

(0212) 624 34 84

renkteknoloji@gmail.com / İletişim Bilgileri

Canlı Destek

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Güncel Kampanya

899 TL'den başlayan fiyatlar

Hazır web sitesi şablonlarımız ile dilerseniz 899 TL den web sitesine sahip olabilirsiniz. Bizler ile iletişim kurarak bu kampanya hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sosyal Medya'da Biz

Bizleri sosyal medyada takip edin

RenkTeknoloji 0507 609 47 09 renkteknoloji@gmail.com

Abone Ol

Bize ulaşmanın bir kaç farklı yolu

Güncel bilgi ve kampanyalardan haberiniz olsun