Ankara Web Tasarım 299 TL

299 TL’ye Web Siteniz Olsun İstermiydiniz?

Firmanızın veya hizmetlerinizin tanıtımını yapabileceğiniz, admin paneli ile içerisindeki yazı ve resimleri tamamen sizin yönetebileceğiz bir web sitesi istermiydiniz.

Üstelik bu web sitesi mobil uyumlu ve google da üst sıralara çıkmanız için kodlanmış bir yapıya sahip olacak desek?

Web Tasarımı

Bu web sitesi kimler için daha uygun

  • Yeni açılan firmalar
  • İnternet üzerinden ürünlerini tanıtmak isteyenler
  • Etrafındaki müşterilere ulaşmaya çalışanlar
  • Hizmetlerini il genelinde duyurmak isteyenler
  • İthalat ve ihracat yapanlar

Web sayfanızın genel özellikleri

  • Admin paneli
  • Mobil uyumlu tasarım
  • Sınırsız ürün veya hizmet ekleme
  • Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri
  • Sayfalarda yan menülerde kampanya alanları

Web Tasarımı

Demo Siteyi İncele

ucuz web Tasarımıucuz web Tasarımıucuz web Tasarımıucuz web Tasarımı

Ankara Hazır Web Tasarım Paketleri

Ankara web tasarım firmaları arasında profesyonel hizmet veren RenkTeknoloji, aynı zamanda uygun fiyat avantajları da sağlayıp her şirketi web sitesi sahibi yapmaya teşvik etmektedir.

Eğer bir web sayfası yaptırmayı düşünüyorsanız öncelikle hangi amaçla açmak istediğinize karar vermelisiniz. Bu bir tanıtım amaçlı bir site mi olacak yoksa kurumsal bir firma web sitesi mi.

Ankara Web TasarımBunlar aynı gibi görünse de, içerik ve tasarım olarak aynı olmayabilir. Tanıtım amaçlı bir web sayfası; tek sayfalık firma logosunun, hakkında bir yazı ve 2-3 hizmet bilgisinin ve iletişim adreslerinin olduğu bir web sitesi olabilir.

Ancak kurumsal bir web sitesi istiyorsanız tasarım çıtası biraz daha yüksek tutulmalıdır. Müşteriniz sitenize girdiğinde o kişiye güven sağlamalı, menüde yer alan tüm bilgilerin kendine ait sayfada doğru şekilde bulunmaları gerekir.

Bu kararı verdikten sonra elinizdeki bütçeninde bu iş yeterli olduğunu düşünüyorsanız gerekli görsel ve yazıları hazır etmeniz son derece önemli bir konudur. Bu görsel ve yazılar bir klosor içerisinde her menuye ait bir iç klosor açılarak o bölüme gelecek resim ve yazıları ayarlanmalıdır.

Detaylı bilgi için bizi arayın : 0545 955 10 00

Ankara hazır web sitesi fiyatları

Hazır web sitesi dediğimiz zaman, daha önce hazırlanmış bir şablon üzerine bir yönetim paneli yapılmış web sitesi anlayabiliriz. Yönetim paneli Türkçe olup site üzerinde bir çok şeyi kolayca değiştirmenize olanak tanır.

Hazır web sitesinde yönetim panelinin dışında bu şablonlarımız mobil uyumludur. Web siteniz tüm tarayıcı ve telefonlarda düzgün şekilde açılır.

Web siteniz google ve diğer arama motorlarına uygun şekilde kodlandığı için üst konumlara çıkmanız daha kolay olur. Böylelikle müşterileriniz sizlere daha çok ulaşır ve daha çok iş yaparsınız.

Eğer size özel bir web sayfası istiyorsanız fiyat teklifi almak için lütfen bizi arayın

0545 955 10 00

Bu sayfada kullanılan anahtar kelimeler; Ankara web tasarım, Ankara da web tasarım, Ankara web tasarım firması, hazır web tasarım fiyatları, web sitesi fiyatları, Ankara web sitesi tasarımı, Ankara uygun fiyata web tasarımı

Yorumlarınız Önemlidir