WordPress

wp

Neden WordPress?

WordPress günümüzde en çok kullanılan cms sistemidir. WordPress’in çok fazla tercih edilmesinin sebebi içerisinde yer alan pingleyiciler sayesinde google ve diğer arama motorlarında çok hızlı index almasıdır. Ne kadar hızlı index alırsanız google açısından o kadar iyidir. Aynı zamanda wordpress’in admin paneli basit ve kullanışlı olması da avantaj sağlamaktadır.

WordPress global bir altyapıya sahip olduğu için bir çok eklentisi de mevcuttur. Bunlar içerisinden size en çok fayda sağlayacak eklentiler seçilip kurulur. Burada bir dipnot düşmek isteriz, çok fazla eklentinin kurulması hem sunucuyu yorar hemde sitenizin geç açılıp hacklenme olasılığını yükseltir. Bu sebeple size en doğru eklentilerin kurulması gerekmektedir. Renk Teknoloji sitenizin ihtiyacı olan en doğru eklentileri kurarak size wordpress alanında da yardımcı olmaktadır. Hazır wordpress temalardan, size özel wordpress tema tasarımına kadar Renk Teknoloji müşterilerine profesyonel wordpress hizmeti vermeye devam etmektedir.

WordPress Tema Tasarımı

Bir wordpress alt yapısına sahip siteniz varsa ve sektörünüze hitap eden bir tasarım yaptırmak istiyorsanız Renk Teknoloji wordpress tema tasarımı konusunda size yardımcı olabilir. Beğendiğiniz temaları bizlere gönderin sizlere fiyat teklifimizi sunalım. Beğendiğiniz temalar sadece size özel ve lisanslanarak yapılmaktadır.

Ayrıca Renk Teknoloji admin panelli web sitelerimizin çoğunu wordpress alt yapısını kullanarak kodlamaktayız. Böylelikle yaptığımız tüm web siteleri google’da çok daha iyi yerlere gelebilmektedir. Eğer çok fazla içerik girilecekse yada içerikler sürekli değiştirilecekse wordpress sistemi tercih etmeniz çok daha doğru bir karar olacaktır.