Levent Web Tasarım

Web tasarım sektörünün hızlı bir şekilde büyümesi ile web tasarım şirketleri arasındaki rekabette iyice arttı. Levent, web tasarım şirketlerinin en çok rekabet ettiği bölgelerden bir tanesi haline gelmiştir. Ancak web tasarım, sadece sizin numaranızın yada logonuzun internet üzerinde yer alması değildir. Web işlerinizi verirken mutlaka bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

Ürünlerinizi, hizmetlerinizi, iletişim bilgilerinizi ve firmanızın kurumsallığını tam anlamıyla internet ortamına yansıtabilecek bir web tasarım şirketi ile çalışmanız daha doğru olacaktır. Web sitenizin tasarımını yaparken logonuzun renklerini ve hatlarını dikkate alarak tasarımı yapılmalı ve kodlaması yapılırken de chrome, mozilla, opera gibi çeşitli tarayıcılarda sorun vermeyen, yavaş açılmayacak şekilde ve google botlarının seveceği şekilde kodlama yapılmalıdır. levent-web-design Bu şekilde yapılan web siteleri her zaman rakip sitelerden bir adım önde başlar. Unutmayın ki sitenin tasarımı yapılırken bu sitenin kullanıcılara veya müşterilerinize hitap edecektir. Müşterinize ne kadar doğru ve hızlı bilgi verirseniz müşteriniz o kadar hızlı şekilde sizle iletişim kurar. Eğer müşteri web sitenizde kayboluyorsa bu sizin için büyük bir sorun demektir. Çünkü müşterilerin %95’i aradığı bilgiye ilk 30 saniye içerisinde ulaşmak ister, ulaşamazsa sitenizi kapatır ve başka bir web sitesine yönlenir. Sitenin içerisindeki kodlarda eski zamanlarda (10 yıl önce kadar) kullandığımız kodlar kullanılırsa bu arama motorları tarafından sevilmez.

Örneğin flash yada tablolamalarda kullanılan <table>, <td> gibi kodlar kullanılıyorsa bu web sitenizin arama motorları tarafından sevilmemesi için bir nedendir.

Ayrıca Levent web tasarım şirketleri arasında önemli bir yerde olan Renk Teknoloji sizlerin web sitelerini kurumsal web hostinglerde barındırmakta olup datacenter üzerindeki serverlarımızı haftanın 7 günü izlemektedir. Maillerinizde ve web sitenizde herhangi bir sorun oluşmaması için aylık rutin olarak yedeklenmekte ve oluşabilecek sistem arızalarına hızlı müdahale edebilmek için datacenter’da çalışan arkadaşlarımız ile sürekli irtibat halinde olmaktayız.

Levent web tasarım sizlere kaliteli ve özgün web çözümleri üretmekte olup uygun fiyat teklifleri ile sektördeki yerini korumaktadır.

Renk Teknoloji sitenizi özgün tasarım ile tasarlar ve kodlaması sizin vermiş olduğunuz anahtar kelimeler doğrultusunda seo (arama motoru optimizasyonu) kurallarına göre alt yapısını oluşturur.Bu sayede web siteniz sizin belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerde daha kolay şekilde üst sıralara gelmektedir. Ancak bu sadece alt yapısal olarak uygulanır çünkü SEO aslında ayrı bir hizmet alanıdır ve belirli bir zamana ihtiyacı olmaktadır.

 

Yorumlarınız Önemlidir