Etiler Web Tasarım

Kurumsal firmalar ve bireyler 7/24 online olarak hizmet verebilmek adına web sitesi sahibi olmak isterler. Çünkü bir web sitesi bir müşterinin firma ya da kişi hakkında aktif olarak bilgi veren bir araçtır. Dolayısıyla web sitesini bir çalışan olarak varsayabilirsiniz.

Etiler web tasarım ile iyi bir web sitesine sahip olmak istemez misiniz?

Bu zamana kadar tutulan istatistiklere göre ziyaretçilerin %74’lük kısmı herhangi bir iş yaptırmadan ya da ürün satın almadan önce o firmanın hakkında ki bilgilere, referanslara veya hizmet verdiğiniz yeri bulabilmek için adres bilgilerine ulaşmak için arama motorları üzerinde ünvanınızla sizi ararlar.

etiler-web-tasarim

Bu ziyaretçiler arama motorlarında ünvanınızı yazdıklarında size ait olan bir web sitesini bulduklarında 1 puan kazanmış olursunuz. Web sitenizin karışık olmaması, ziyaretçinin aradığı ve ulaşmak istediği objelere kolay erişmesi size 1 puan daha kazandırır. İstediği bilgilere ulaşması da aynı şekilde 1 puan kazandırır. Bu da demek olur ki müşteriniz memnun bir şekilde size ulaşır ve alışveriş tamamlanır.

Bu örneğe istinaden şunu anlamalıyız.

1- Web sitemiz olmalı. 2- Web sitemiz kesinlikle aktif olmalı. 3- Web sitesi karışık değil, ziyaretçinin anlayabileceği ve kullanabileceği şekilde olmalı. 4- Ürün ya da hizmetler açıklayıcı niteliklerde olmalı. Resim , video şeklinde eklenmeli. 5- Web sitesinde iletişim adresleri doğru ve kesinlikle eksiksiz olmalı.

Renk Teknoloji olarak web tasarım işinizi aldığımızda, ilk olarak kağıt üzerinde bu sitenin hangi şekilde ve nasıl bir tarzda olabileceğine karar kıldıktan sonra, arama motorları üzerinde aynı sektörde ki rakiplerinizi analiz ediyor bu rakip sitelerin negatif ve pozitif özelliklerini ele alarak daha stabil çalışacak, kolay kullanımlı ve arama motorlarına uyumlu bir şekilde tasarlamaya başlıyoruz.

Tasarım aşamasında ince eleyip, sık dokuduğumuz adımlardan sonra ürünlerinizi, yazılarınızı varsa videolarınızı müşterinin iyi anlayabileceği bir şekilde yerleşimini yapıyor arkasından son rütuşları gerçekleştiriyoruz.

Tasarım aşamasından sonra sitenizin sürekli aktif olarak çalışacağı ve problem yaratmayacak %99.9 uptime süresi olan sunucularda barındırıyoruz. Bunun yanı sıra herhangi bir kesinti yada problem olduğunda anında destek veriyor. Hızlı bir şekilde sitenin tekrar aktif olmasını sağlıyoruz.

Yorumlarınız Önemlidir